2024. márc. 20.

• Iskola

Felvételi jegyzék 2024

Az alábbi linkeken lehet megnézni az iskolánkba jelentkezett 8. évfolyamos tanulók felvételi sorrendjét.

2111 Kozmetikus technikus

2112 Fodrász

2113 Fitness-wellness instruktor

2114 Divat-, jelmez- és díszlettervező

2101 Orientációs osztály

Módosítási lehetőségek:

A felvételi vizsgák eredményei, tapasztalatai vagy egyéb információk alapján 2024. április 8 és 10. közötti időszakban a tanulóknak lehetőségük van a tanulói adatlapon szereplő sorrend megváltoztatására, illetve új tanulmányi terület felvételére is, de utóbbira csak olyan középfokú iskolában, amely az eredeti tanulói adatlapon már szerepelt. Az új tanulmányi terület felvételéhez az érintett középfokú iskolával történt előzetes egyeztetés is szükséges. Az egyeztetés tényét a középfokú iskolába eredetileg benyújtott jelentkezési lapon kell a középiskolának feltüntetnie.

Új iskolát (és annak tanulmányi területét) nem lehet a módosító tanulói adatlapon feltüntetni. A módosítás során tanulmányi területet törölni nem lehet. A változtatáshoz módosító tanulói adatlapot kell előállítani a KIFIR rendszerből, amelyet 2024. április 10-ig meg kell küldeni a Hivatalba. A módosító tanulói adatlap előállítását és a Hivatalhoz történő továbbítását szintén a tanuló általános iskolája végzi.