
Arcpakolások „öko” alapanyagokból
Ökoiskolai programsorozatunkban a szépészeti ágazatban versenyt hirdettünk „Készíts receptet! Arcpakolások házilag öko alapanyagokból!” címmel.
Dr Kúti Zsuzsanna
- Ökoiskola
- Szakma

Vas Vármegyei Szakképzési Centrum
NÉPSZERŰ

December 10-én a Herman Ottó Intézet zsűrije eldönti és kihirdeti, kik nyerik a 2021. évi Ökocímke verseny döntőjét. A 60 magát megmérettető csapatból a beadott pályamunkák alapján 10 középiskola indulói lettek esélyesek a győzelemre. Ők az első forduló feladatait mindannyian nagyszerűen teljesítették. Közöttük van a mi csapatunk is!
2021. dec. 4.
Dr. Kúti Zsuzsanna
KERESŐ

Ökoiskolai programsorozatunkban a szépészeti ágazatban versenyt hirdettünk „Készíts receptet! Arcpakolások házilag öko alapanyagokból!” címmel.
NÉPSZERŰ

December 10-én a Herman Ottó Intézet zsűrije eldönti és kihirdeti, kik nyerik a 2021. évi Ökocímke verseny döntőjét. A 60 magát megmérettető csapatból a beadott pályamunkák alapján 10 középiskola indulói lettek esélyesek a győzelemre. Ők az első forduló feladatait mindannyian nagyszerűen teljesítették. Közöttük van a mi csapatunk is!
2021. dec. 4.
Dr. Kúti Zsuzsanna

A fenntarthatósági témahét egyik témája a sport és egészség volt. Iskolánkban rendeztünk egy mölkky bemutatót játékkal együtt, megismertetve diákjainkkal e fából készült, szabad levegőn űzhető játékot, mely nagy sikert aratott.

Május első felében került sor a Sárvár és Vidéke Méhészegyesület és a Nádasdy Kulturális Központ Könyvtára közös „A méhek világa” című plakátpályázatának ünnepélyes eredményhirdetésére és az alkotásokból rendezett kiállítás megnyitójára.

Iskolánk 9/D-FI osztálya a fenntarthatósági témahéten rendkívüli tanóra keretében látogatást tett a szombathelyi Vízműtörténeti Múzeumba (Északi vízműgépház).

Az emberi egészség és a biodiverzitás megőrzésének fontosságára hívtuk fel tanulóink a figyelmét a Környezetnevelési projektnapon.

Iskolánk 11/KO és 11/ FO osztálya látogatást tett a Szombathelyi Erdészetbe.

Vas Vármegyei Szakképzési Centrum