SZC logo

Vas Vármegyei Szakképzési Centrum

OM kód: 203062/021 | 9700 Szombathely, Simon István utca 2-6.

Intézmény logo

Vas Vármegyei Szakképzési Centrum Oladi Technikum

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

2023. dec. 10.

Sipos László

• Iskola
  • Szakma

Sikeres nyílt nap az Oladiban

2023.12.08-án 9 órától nagy érdeklődés mellett zajlott le a nyílt nap iskolánkban.

Nyílt Nap 2023

Sipos László igazgató és Takács Eszter DŐK elnök színháztermi tájékoztatója után 7 csoportban vezettük végig iskolánkon a szép számú érdeklődőt. Megismerkedhettek a fodrászok és kozmetikusok munkájával, betekinthettek a fitness-wellness instruktorok elméleti és gyakorlati képzésébe, de láthattak matematika és angol órát is, valamint megismerkedhettek az orientációs osztály tevékenységével, sikereivel is. Részletes tájékoztatást kaptak az előző tanévben indított új képzésünk, a divat-, jelmez- és díszlettervező szakma rejtelmeiről. Az aulában a szakmák képviselői mellett az orientációs osztály tagjai fogadták személyre szóló konzultáció keretében az érdeklődőket.

Sikeres, informatív napon vehetett részt a szép számú érdeklődő.

Itt megtekinthető az igazgatói tájékoztató bemutató vagy PDF formátumban.

Képgalériánk