SZC logo

Vas Vármegyei Szakképzési Centrum

OM kód: 203062/021 | 9700 Szombathely, Simon István utca 2-6.

Intézmény logo

Vas Vármegyei Szakképzési Centrum Oladi Technikum

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. dec. 10.


Sipos László

  • Iskola
  • Szakma

Sikeres nyílt nap az Oladiban

2023.12.08-án 9 órától nagy érdeklődés mellett zajlott le a nyílt nap iskolánkban.

Nyílt Nap 2023

Sipos László igazgató és Takács Eszter DŐK elnök színháztermi tájékoztatója után 7 csoportban vezettük végig iskolánkon a szép számú érdeklődőt. Megismerkedhettek a fodrászok és kozmetikusok munkájával, betekinthettek a fitness-wellness instruktorok elméleti és gyakorlati képzésébe, de láthattak matematika és angol órát is, valamint megismerkedhettek az orientációs osztály tevékenységével, sikereivel is. Részletes tájékoztatást kaptak az előző tanévben indított új képzésünk, a divat-, jelmez- és díszlettervező szakma rejtelmeiről. Az aulában a szakmák képviselői mellett az orientációs osztály tagjai fogadták személyre szóló konzultáció keretében az érdeklődőket.

Sikeres, informatív napon vehetett részt a szép számú érdeklődő.

Itt megtekinthető az igazgatói tájékoztató bemutató vagy PDF formátumban.

Képgalériánk

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


A kiállítás megnyitója

A magyar költészet napja

Kiállítás az Oladi Technikum galériáján

2024. ápr. 9.


Némethné Ódor Edit

Kossuth Kupa 2024

Kossuth Kupa 2024 🏆

2024. április 6-án rendezték meg a Győri SzC Kossuth Lajos Középiskolája által szervezett nagy hagyományokkal rendelkező fodrász - kozmetikus versenyt. Iskolánk 9 fodrász és 2 kozmetikus tanulóval vett részt az országos versenyen. Nagyszerű eredmények születtek:

2024. ápr. 8.


Mikus Piroska

Oladi Technikum

Igazgatói pályázat 2024

A Vas Vármegyei Szakképzési Centrum a szakképzésről szóló 2019. évi LXXX. törvény 46. § (3) – (4) bekezdése alapján pályázatot hirdet a Vas Vármegyei SZC Oladi Technikum igazgató (intézményvezető) beosztásának ellátására.

2024. ápr. 3.


Sipos László


Partnereink

SZC logo

Vas Vármegyei Szakképzési Centrum


Vas Vármegyei Szakképzési Centrum Oladi Technikum

9700 Szombathely, Simon István utca 2-6.

Telefon: 06/20/503-37-33

E-mail: titkarsag.oladi@gmail.com

OM azonosító: 203062/021


2024Vas Vármegyei Szakképzési Centrum Oladi Technikum